Hakkımızda


Manisa Döküm ve Armatür Sanayi ; uzun yılların getirdiği uzmanlık ve deneyim ile Banyo ve Mutfak tasarımlarında ihtiyaç duyduğunuz Stil ve işlevselliği karakterize eden Armatür serilerini geniş bir ürün yelpazesi ile sizlerin beğenisine sunmaktadır. Manisa Döküm ve Armatür Sanayi olarak , Klasik form Banyo – Mutfak ve Lavabo Armatürlerini modern bir zarafet çizgisi ile ebedi güzellik haline dönüştürmekteyiz.

Bu genç ve modern marka Kalite-Dizayn ile itibar kazanmayı amaçlayan yirmi yılı aşan ticari ve teknik altyapısı ile sektörde faaliyet gösteren üretiminin temelinde maliyet verimliliğini etkin kılmayı amaç edinen Manisa Döküm ve Armatür Sanayi Şirketi tarafından oluşturulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren , dizayn ve kalite noktasında yenilikçi anlayışı ile itibar kazanarak ticari büyümesine özen gösteren en üst kalite seviyesinde üretilmiş ürünlerini müşterilerine sunmaya odaklanmıştır.

Üretim tesisi ve merkez ofisi Döküm ve Dövme Teknolojilerinin kalbi olarak bilinen Manisa ve Eskişehir'de bulunmaktadır.

Özenle tasarlanmış sağlam ve fonksiyon tabanlı  ürünleri müşterilerinde güçlü bir marka hissi oluşturmuştur.

 ürünleri zarif tasarımın yanında yüksek teknoloji üretim hatları ile uzun yıllar en iyi performans ile çalışma garantisini siz değerli paydaşlarına sunmaktadır.

 Banyo – Mutfak ve Lavabo Bataryaları sadece görsel olarak güzellik kriterlerine göre değil , Estetik Dizayn – Verimlilik ve Dayanıklılık temelinde tasarımı yapılmış ve üretilmektedir.

Şirketimiz yerel ve uluslararası pazarlarda rekabet edebilir ve devamlılığını sağlayacak ürünlerin Kaliteden geçtiğinin bilinci ile kurulduğu günden bu güne kadar Kalite anlayışını üretimin her aşamasında oluşturmuştur.

Tüm ürünleri “ Müşteri Memnuniyeti “ asli görevimizdir ilkesi ile hammadde aşamasından ürün fonksiyon testlerine kadar her aşamada doğrulanıp , uluslararası ilgili standartların gerekleri yerine getirilerek müşterilerine sunulmaktadır. 

 

ÜRÜNLERİMİZ


Ürünlerimizden bazıları

Ocean, Orchide, Rose, Fotoselli Ürünler, Akdeniz, Karadeniz, Marmara, Fırat, Dicle, Ege, Tek Kumandalı Musluklar, Köşe / Ara Musluk ...


Bizimle iletişime geçmek istermisiniz?

Görüş, bildiri, şikayet, rahatsızlık veya önerileriniz için bizimle iletişime geçiniz. Bizimle iletişime geçmek için lütfen sağ kısımda yer alan butona tıklayınız.